Batıkent Halı Yıkama3

BATIKENT HALI YIKAMA’DA YAZ SEZONU İNDİRİMLERİ
 
Batıkent Halı Yıkama yaz sezonuna özel indirimleri, alanında tecrübeli çalışanları ile ve kalite odaklı hizmetleri ve 5. 000 m2 halı yıkama kapasiteli fabrikası ile siz değerli müşterilerimize temizlik hizmeti sunmak için sürekli gelişiyor. Yenimahalle ilçesi ve Batıkent semtinin tüm mahallelerine tamamen ücretsiz servis hizmetleri ile halılarınız adreslerinizden alınmaktadır.
Halı seçiminde dikkat edilecek birçok önemli nokta vardır. Örneğin halıların leke tutma kapasitesi, halının yıkanması sırasında leke ile mücadelede halının zarar görmemesi için halının leke tutma kapasitesi düşük olmalıdır. Bu durumda halının yapım malzemesi kalitesi ile belli olur. Bir kısım halılardan çay lekesi çıkmazken bir kısım halıdan şarap, kahve, yağ, salça lekesi çıkabilmektedir. Fabrikamızda halıların zarar görmeyeceği şekilde ancak lekeleri yok etmek üzere ciddi bir işlem uygulanmaktadır. Uygulanan leke giderici işlemden sonra lekenin kalması ihtimali her zaman vardır. Aksi takdirde halınızın renginde bozulmalar, yapısında yıpranmalar oluşabilir. Batıkent Halı Yıkama her zaman müşteri memnuniyeti odaklı verdiği hizmetlerde ürünü koruma hedefli, sorun çözme odaklı işlemler uygulamaktadır. Batıkent’te yıllardır hizmet veren işletmemiz, halılarınıza özel kampanyalar uygulamaktadır. Her halının yapısı farklı olduğundan farklı işlemler uygulanmaktadır.
Halı seçiminde dikkat edilecek bir diğer nokta ise halıların dayanıklılıklarını uzun süre kullanımda da muhafaza etmesidir. Batıkent Halı Yıkama halılarınızı temizlerken aynı zamanda antibakteriyel nitelikteki deterjan kullanarak hijyen sağlar ve halılarınızı canlandırıcı ürünler kullanır.
Her halı farklı konsantrasyonda farklı deterjanlar kullanılarak yıkanmalıdır. Aksi takdirde halı yapısı zarar görebilir, renk bozulabilir, leke oluşabilir. Batıkent Halı Yıkama da fabrikaya getirilen halılar tek tek leke kontrolünden geçirildikten sonra türlerine göre ayrılıp buna müteakiben süpürme yıkama durulama ve kurutma işlemlerine alınırlar.
Fabrikamız şehrin tozuna, kirine, trafiğine, kalabalığına uzak ve ulaşımı tüm Ankara’ya hizmet verecek şekilde konumlanmıştır. Teslim alınan tüm halılar, en hızlı şekilde fabrikaya ulaştırılır ve işleme alınırlar.
Batıkent Halı Yıkama da temel önceliğimiz halılarınızı ilk günkü haline getirecek şekilde temizliktir. Bundan ötürü halı etiketlemede zımba, tel ve benzeri metal cisimler hem halıya zarar verebileceği hem kullanım sırasında ayaklarınıza batabileceği için plastik kılçık kullanmaktadır.
 
Batıkent Halı Yıkama Facebook SayfasıBatıkent Halı Yıkama Twitter SayfasıBatıkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK