Batıkent Halı Yıkama4

Ev Taşımada Yardımcınız Batıkent Halı Yıkama
 
Batıkent’in en kaliteli temizlik firması olan Batıkent Halı Yıkama, Ankara’nın tüm semtlerinden tamamen ücretsiz bir şekilde halı ve perdelerinizi adreslerinizden alır ve teslim eder, aynı zamanda ekstra hiçbir ücret almadan leke çıkarma hizmeti sunar ve antibakteriyel deterjanlar ile yıkama yapar.
Ev taşıma hepimizi strese sokan bir süreçtir. Ancak planlı programlı bir taşınma süreci stres düzeyimizi azalttığı gibi işlerimizi de kolaylaştırır. Bu konu ile ilgili birtakım tavsiyelerimizi aşağıda sizler için listeledik.
İlk olarak bir liste hazırlanmalıdır. Mümkün olduğunca ayrıntılı ve sıralı olması kolaylık sağlar. Örneğin
  1. Taşınma gününü seç. Birinci adım olarak gün belirlemek işlerimizi hangi güne kadar bitirmemiz açısından önemlidir.
  2. Taşıma firması seç. Taşıma firması için eş, dost ve akrabalarımızdan tavsiye almak daha çok verim sağlayacaktır. Çünkü yakın çevrenizde sizlerle paralel özelliklere dikkat edeceği için daha isabetli bir seçim sağlar. İnternet sitelerinden araştırma yaparsanız firmanın köklü, çok yıllık olmasına, hakkında şikâyet olup olmamasına dikkat edilmelidir.
  3. Taşınmadan önce elektrik, su, doğalgazı açtır. Evi seçtiğimizden sonraki aşama olan temizlik yapmada ihtiyaç duyulacağı için önceden açtırılmalarını tavsiye ederiz.
  4. Paketleme işlerine başla. Hangi eşyanın kalacağına hangisinin gönderileceğine karar verme ve gitmesi istenen eşyaların paketlenmesine başlanmalıdır. Özellikle kırılabilecek eşyalar için yüklü miktarda gazete kâğıdı gerekecektir. Ayrıca bulabildiğiniz kadar karton kutu ve bant lazım olacaktır. Son olarakta kutuların üst kısımlarına eşyaların hangi odaya ait olduklarını yazarsanız yerleşme işlemlerinizde büyük kolaylık sağlayacaktır.
  5. Çıktığınız evin aboneliklerini kapatın. Borcu yoktur kâğıdı almanız ileri ki süreçlerde çok işinize yarayacaktır.
  6. Halı ve perdelerinizi aynı şehirde taşınacaksanız yıkamaya vermeniz verimli olacaktır. Böylece halıların katlanıp zedelenmesi veya perdelerin kırışması veya metal kısımlı ise kırılmasını engellemiş olursunuz. Ayrıca yaptığınız temizlikten sonra tertemiz bir şekilde halı ve perdelerinizi kullanırsınız. Batıkent Halı Yıkama olarak firmamız istediğiniz adresten ürünlerinizi alıp farklı adrese tamamen ücretsiz bir şekilde teslim etmektedir.
  7. Taşıma firması  ile iletişim kurduğunuzda demonte eşyalarınızı taşımadan sonra tekrar monte edip edemeyeceklerini ve bu işlemler için ekstra ücret isteyip istemediklerini, fiyatlandırmayı nasıl yaptıklarını, eşya taşırken olabilecek kazalarda hasar gören ürünler için nasıl bir telafi yapacaklarını öğrenmeniz faydalı olacaktır.
Ankara’nın tüm semtlerinde halı, koltuk ve perde yıkama hizmetini yılın her günü siz değerli Ankaralılara tamamen ücretsiz servisleri, en kaliteli yıkama hizmetini en uygun fiyatlardan sunan firmamız taşınma ve benzeri durumlarda sizlere günün 24 saati hizmet sunmaktadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Batıkent Halı Yıkama Facebook SayfasıBatıkent Halı Yıkama Twitter SayfasıBatıkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK