Batıkent Halı Yıkama 1

Batıkent halı yıkama

Ankara’nın her yerine ve her ilçesine hizmet veren halı yıkama fabrikamız son olarak bunların içine Ankara’nın Batıkent semtini de eklemiştir. Firmamızı diğer halı yıkama firmalarından ayıran en önemli özellik ise firmamızda geleneksel halı yıkama yöntemlerinin terk edilip onlar yerine anti bakteriyel halı yıkama yönteminin getirilmiş olmasıdır.

Anti bakteriyel halı yıkama yönteminden biraz bahsedecek olursak bu yöntem halılara zarar vermeden ve yıpratmadan yıkamaya olanak sağlayan bir yöntemdir. Firmamız bu alana yatırım yaparak ve yurt dışından özel olarak halı yıkama işlemi için anti bakteriyel halı yıkama makinesi ithal ederek bu işleri yapmaya başlamıştır.

Öyle ki firmamızın bu makinelerle birlikte kalifiye sahibi yaptığı elemanlarımız da bu makineleri nasıl kullanacakları konusunda özel olarak eğitim almışlardır. Makineler son derece sistemli ve kolay olarak çalışmasına karşın diğer firmaların bu makineleri tercih etmesinin nedeni ise geleneksel halı yıkama yönteminin daha fazla para bırakmasından kaynaklanmaktadır.

Ancak firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olduğu için ve son derece uygun ücretlere halı yıkama işlemini gerçekleştirdiğimiz için firmamız bu alanda adından sıkça söz ettirmiş ve diğer halı yıkama firmalarını geride bırakmıştır. Sizde halı yıkama işlerinizi bizim firmamıza yaptırmak isterseniz internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ve bu yönde talebinizi oluşturabilirsiniz.

Kusursuz bir hizmet için bizi tercih edin!

Halı yıkama işinde uzman olan ekibimiz tarafından halılarınız önce buhar makinesi yardımıyla kirlerinden arındırılacaktır. Sonrasında ise özel olarak ithal ettiğimiz halı koruyucu ürünümüz halınızın ömrünün uzamasına ve ilk günkü rengine geri dönmesine sebebiyet verecektir. Sonrasında ise halınızı tazyikli su yardımıyla yıkadıktan sonra kurumaya bırakılacaktır. Sonrasında kuruma işlemi de bittikten sonra halınız size teslim edilecek ve sizlerin beğenisine sunulacaktır. Halı temizliği ve yıkama işlemini gerçekleştiren birçok firma tam manası ile profesyonel bir hizmet verdiğini söylemek doğru olmaz.

Eline tazyikli su, fırça ve kalitesiz deterjanı alan herkes halı yıkama hizmeti veriyorum diye piyasaya çıkmaktadır. Bu tarz hizmet veren firmalar ortaya koyduğu iş noktasında birçok müşteriye sıkıntı yaşattığından dolayı insanların profesyonel olarak çalışan firmalara itimadı kalmamaktadır. Durum böyle olunca ister istemez bir takıp sıkıntıların yaşanması da söz konusu olabilir.

Batıkent Halı Yıkama firması olarak bizler Ankara ve çevresinde yıllardır profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bir takım merdiven altı veya korsan olarak hitap edilen halı yıkama firmalarının küstürmüş olduğu müşterilerin bile gönlünü kazanarak onların halılarını en iyi şekilde temizleyerek diğer firmalardan ayrı olduğumuzu sürekli dile getirmekteyiz. Kalitemizi ve hizmetimi gören müşterilerimiz bizim nasıl bir firma olduğumuzu benimsemektedirler.

Profesyonel Bir Hizmet Uzman Kadro İle Gerçekleştirilir

Batıkent Halı Yıkama firması olarak bizler sizin halılarınızın teslim alınması, temizlenmesi, yıkanması, kurutulması, paketlenmesi ve yeniden adrese teslim safhalarında uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Çalışanlarımıza halı yıkamanın inceliklerini, her halı çeşidi için kullanılması gereken yıkama programları ve deterjan ürünlerinin neler olduğunu gerektiğini belirtmekteyiz. Ayrıca uzman kadromuz müşteri memnuniyetini, güler yüzlü hizmeti ve insan ilişkileri noktasında da yetiştirilmektedir.

Sizin için özel olan halılarınız bizim içinde özel olduğu için Batıkent Halı Yıkama firması olarak bizler yüksek maliyetlerde almış olduğunuz ürünleri özelliğine, çeşidine, dokumasına ve kalitesine göre tam otomatik makinelerde her seviyeye uygun yıkama programları ile temizlemekteyiz. Böylece halınızın kalitesine göre seçilen programlar herhangi bir şekilde halınıza zarar vermediği gibi aynı zamanda motiflerinin, desenlerinin ve renklerinin korunmasını da sağlamaktayız.

Batıkent Halı Yıkama Facebook SayfasıBatıkent Halı Yıkama Twitter SayfasıBatıkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK