Ankara Batıkent Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama firması 2000 yılında Ankara’nın Batıkent ilçesinde kurulmuş olup aynı ilçede içerisindeki hizmetine bugüne kadar kaliteli hizmet profilinden şaşmadan devam etmiş ve diğer ilçelere de aynı şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Batıkent halı yıkama Ankara’nın en köklü halı yıkama firmalarından olup, kurulduğu ilk yıllarda sadece halı yıkama operasyonları yapmaktaydı. Ancak gün ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe koltuk takımı, battaniye, yorgan gibi hayatımızın önemli parçalarını da temizleme operasyonları yaptı. Ve bu gün hali hazırda bir çok yere ücretsiz servisiyle birlikte halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve püskülleri eskimiş halılarınıza overlok hizmeti sunmaktadır. Sizlerin önerileri ve istekleriyle birlikte büyüyen ve kendini alanında rakipsiz yapan firmamız, siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için bazı farklı uygulamaları da hayata sokmuştur. Temizlik konusunda kendine güvenen firmamız, eğer siz de arzu ederseniz halınızı, koltuğunuzu, battaniye veya yorganınızı evinizde, gözlerinin önünde temizliyor ve sizi hayretler içerisinde bırakıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte nasıl profesyonel çalıştığımızı yıkama ve temizleme konusunda kendimizi ne kadar geliştirdiğimizi sizlere korkusuzca sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Ankara halkına vermiş olduğumuz bu hizmetimizi tamamen profesyonel kadromuzla, disiplinli, titiz ve de işini seven elemanlarıyla devam ettirmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Önceden evlerin anneleri kirlenen halılarını, koltuklarını ya da battaniye ve yorgan gibi hayatlarınızın önemli parçalarını el ve ayaklarıyla sokağa kurdukları temizlik düzeni sayesinde temizlerler ancak çok yorulurlardı. Ve belki de temizleyemedikleri yerler kalır, onca emek ve onca yorgunluk boşa giderdi. Piyasadaki bu boşluktan faydalanmak isteyen iş adamları halı yıkama makinesini ürettiler. Ancak bu makineler de ya çok pahalıydı ya da yeterince iyi temizlemiyordu. Sonrasında Batıkent halı yıkama firması kuruldu ve bütün olumsuzluklar çözüldü. Kurulduğu ilk günden beri sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve titiz çalışma prensibinden bir kere bile olsun ayrılmayan firmamız, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla her yıl son teknoloji makineleri ve alanında lider temizlik malzemelerini bünyesine katarak faaliyetlerine devam etti. Ve halen daha etmektedir. Siz değerli müşterilerini bir kere bile üzmeyen Batıkent halı yıkama firmamızın halı, koltuk, yorgan ve battaniye gibi önemli ve çabuk kirlenen parçalarını nasıl temizlediğini adım, adım anlatmak ve sizlerin güvenini bir kere daha kazanmak istiyoruz.

Öncelikle bizlere ulaşmanız için siz değerli müşterilerimize özel, kurdurduğumuz müşteri hizmetleri hattımıza ulaşmanız ve istediğiniz hizmeti, alanında uzman arkadaşlarımıza bahsettikten sonra adresinizi vermeniz gerekmektedir. Bu kısa işlem sonucunda, uzman personel kadromuz, sizin belirlediğiniz bir gün ve bir saatte evinize gelir ve isteğiniz doğrultusunda ya evinizde temizleme işlemine koyulur ya da yine sizin arzunuza göre temizlenecek parçayı alır ve firmamızın tamamen sterilize edilmiş olan temizleme odalarına götürür. Temizler, kurutur ve de size en kısa zamanda teslim eder. Evinizde halı yıkama operasyonu tamamen çok temiz, çok hızlı ve çok sessiz bir biçimde gerçekleştirilir. Alanında uzman arkadaşlar evinize gelir, makineyi kurar ve dünyanın en kaliteli, en muhteşem şekilde kokan temizlik malzemeleriyle işleme başlar. Temizlik sırasında makinenin şeffaf olan kısımları sayesinde halı yıkama esnasında halınızdan çıkan kirleri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Gözlerinize inanamayacağınızı düşündüğümüz bu olaydan sonra, o kirlerden tamamen kurtulmuş olmanın vermiş olduğu rahatlığı kalbinizde hissedeceksiniz. Bastığınız yerin bu denli kirli olmasına da anlam veremeyeceğinizi düşündüğümüz bu durumun başlıca sebepleri ise elektrikli süpürgenizin hiçbir zaman halının her yerine nüfuz edememesi ve her geçen gün halınıza profesyonel bir el de değmemesinin vermiş olduğu olumsuzlukla, halınızdaki kirlerin çok çabuk fazlalaşması ve buna bağlı olarak halınızın rengini değişmesidir. Ancak Batıkent halı yıkama firmasının varlığıyla artık böyle bir problem yaşamayacaksınız. Batıkent halı yıkama firmasının bir kere yıkadığı bir halıda, temizlik sırasında kullandığımız anti bakteriyel ürünler sayesinde, tam altı ay boyunca mikrop ve hastalık bulaştırabilecek diğer herhangi bir şeyi göremezsiniz. Altı ay boyunca sağlıklı ve huzurlu bir şekilde halınızı rahat, rahat kullanabilirsiniz. Önerilen periyodun bir yılda iki kere olduğu halı yıkama operasyonlarını siz değil bir profesyonelin, yani Batıkent halı yıkama firmasının yapmasını, aksi taktirde temizleyemeyeceğiniz yerler olabileceğini ve bu durumun da sizin, çocuklarınızın, eşinizin veya sevdiğiniz diğer herkesin sağlığına karşı büyük bir tehdit olduğunu unutmayın.

Diğer yıkama operasyonlarımızda da aynı titizlik ve disiplinde çalıştığımızı ve uzman kadromuz tarafından evinize kadar gelip isteğiniz doğrultusunda ya evinizde ya da merkezimizde istediğiniz ürününüzün temizliğini yaptığımızı belirtmek isteriz.

2000 yılından beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetimiz ve kalitemizle piyasada önemli bir yere sahip olan firmamızın halılarınız için overlok hizmeti de sağladığını belirtmek isteriz. Overlok makinelerimiz çok sessiz çalışmakta ve uzman kadromuz tarafından halınız çok kısa bir süre içersinde eski haline getirilmektedir.

Size sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu ve müşteri hizmetlerimize dilediğiniz her saat ulaşabileceğinizi hatırlatır, mutlu ve sağlıklı bir ömür dileriz.

Batıkent Halı Yıkama Facebook SayfasıBatıkent Halı Yıkama Twitter SayfasıBatıkent Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK