Batıkent Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama hizmetleri;

Özellikle çocuklu evlerde sıkça karşılaşılan sorunlar evin her zaman dağılması, pis kalması dağınıklık olması gibi genel sorunlardır. Özellikle çocuğunuz emekliyor ise halılarınızın ve yer döşemelerinizin steril bir durumda olması gerekmektedir.

Halı temizliğinin önemi;

Hassas bir bağışıklık sistemine sahip olan bebekler ve küçük çocuklar için evlerimizi ne kadar temizlesek azdır. O yaşlardaki küçük çocukların bağışıklık sistemi zayıf olduğu için halılardaki maytelar bakteriler ve mikroplar çocuğunuzu hasta etmeye ziyadesi ile yeterli durumdadır. Bu durumda yapılması gereken şey evinizde sıkça temizlik yaptırmaktır. Fakat her ne kadar evinizde temizlik yapsanız da yeterli miktarda olmayacaktır.

Her şeyden önce çocuğunuz en çok halının üzerinde oynamaktadır ve siz halınızı sürekli silseniz bile yeterli miktarda temiz olamayacaktır. Bunun için yapmanız gereken şey bizi aramak. Batıkent halı yıkama şirketi adından sıklık ile söz ettiren firmalardan biridir.

Hızlı iletişim, profesyonel temizlik hizmetleri;

Üstelik size sadece bir telefon kadar uzağız. İnternet sitemizden ya da telefon ederek bize ulaşabilirsiniz. Aradığınız an istediğiniz tarihte ve saatte evinize kadar gelip halılarınızı evinizden alıyoruz. Daha sonra özel makinelerimiz ve özel deterjanlarımız ile halınızı yıkıyor ve steril hale getiriyoruz.

Halılarınızı oldukça kısa sürede kurutup yine söylediğimiz tarihte evinize kadar getiriyoruz. Özel işlemlerden geçen halılarınız aynı zamanda eskisi kadar çabuk kirlenmeyecektir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Yıkadığımız halılarınızın üzerinde tek bir leke dahi kalmamaktadır ve yıkar iken kullanmış olduğumuz özel deterjanlarımız sayesinde halınız oldukça yumuşak olup uzun bir süre güzel kokacaktır.

Halınızın rengi ilk gün ki gibi parlak olacak ve desenlerinde herhangi bir solma ya da değişme olmayacağına dair garanti vermekteyiz.

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK